0
0,00 
0

Bez pośredników

Jesteśmy bezpośrednim importerem oliwy z oliwek extra virgin. Aktualnie współpracujemy z producentami z Hiszpanii i Grecji. Naszą wizją jest aby oferować najwyższej jakości oliwy, dlatego do współpracy wybraliśmy producentów, których produkty były wielokrotnie nagradzane. W ofercie posiadamy oliwy jednogatunkowe, wielogatunkowe, filtrowane, niefiltrowane oraz oliwy z certyfikatami np. pochodzenia D.O.P. BAENA. Dzięki temu posiadamy szeroki wachlarz smaków i niezwykłych doznań. Stale dążymy do poszerzania naszej oferty, szukamy oliw o wyjątkowym smaku i wysokiej jakości.

Bezpośredni importer prawdziwej oliwy z oliwek extra virgin z Grecji i Hiszpanii | Kolebka Smaku
Oliwa z oliwek extra virgin nagradzane oliwy prosto od producentów | Kolebka Smaku

Klient ma zawsze rację!

W trosce o najwyższą jakość usług staramy się dostarczyć Wam oliwy najwyższej jakości w możliwie jak najkrótszym czasie. Dokładamy wszelkich starań aby proces obsługi zamówienia był bezbłędny. Natomiast zdajemy sobie sprawę, że możemy popełnić jakiś błąd. Daj nam znać jeśli coś poszło nie tak. Chcemy, aby każdy Nasz klient był maksymalnie zadowolony.

Współpraca biznesowa

Jeśli prowadzisz działalność gospodarczą i potrzebujesz większej ilości oliwy. Skontaktuj się z nami. Otrzymasz indywidualnego opiekuna oraz przygotujemy Ci indywidualną ofertę cenową.

Współpraca biznesowa HoReCa | Kolebka Smaku

Sprowadzamy Prawdziwe Oliwy

X